O Toptransu

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří  v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Od počátku naší existence se zaměřujeme na spolehlivost a vysokou kvalitu námi nabízených služeb za rozumnou cenu a vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu s našimi klienty. 

Jednotlivé divize TOPTRANS EU, a.s. jsou:

TOPTRANS

Pod značkou TOPTRANS provozujeme v duchu našeho sloganu "Blesk je náš pomalejší brácha" systém expresní přepravy kusových zásilek a balíků z domu do domu s doručením po České Republice do 24 hod a na Slovensko  kraje Bratislava, Trenčín, Nitra a Žilina do 24 hodin, střední a východní Slovensko pak do 48 hodin. Výhodou pro klienta je skutečnost, že systém umožňuje přepravu zásilek nejrůznějšího charakteru od obálek po paletové zásilky.

Naše služby poskytujeme v segmentu obchodních společností B2B (např. přepravy mezi výrobcem a velkoobchodem), obchodních společností a koncových klientů B2C (internetové obchody), tak i v segmentu domácností a konečných spotřebitelů C2C (např. aukční systémy).

Díky jednotnému a modernímu systému zpracování dat získává klient po přijetí objednávky dokonalý přehled o jejím stavu a zpracování.

Disponujeme nejhustší síti středisek (25 dep v ČR a 7 dep v SR) mezi expresními přepravci a tím dokážeme být blíže našim klientům a poskytnout jim služby šité na míru. Více informací www.toptrans.cz

TP PRAHA a TP NITRA

Odštěpné závody společnosti TOPTRANS EU, a.s., TP PRAHA a TP NITRA, patří od roku 1993 k předním poskytovatelům logistických služeb v České republice a na Slovensku. Jejich základní činností je poskytování komplexních služeb v oblasti :

  • Skladování
  • Distribuce
  • Balení zboží

Hlavním cílem těchto divizí je skladovat zboží v požadované kvalitě a dodávat jej včas v souladu s požadavky zákazníka.

Více informací na www.tppraha.cz a www.tpnitra.sk

SPEDICE TOPTRANS

TOPTRANS EU a.s.,SPEDICE, je samostatnou divizí společnosti TOPTRANS EU a.s.,která působí na českém logistickém trhu od roku 2009.

Divize SPEDICE se zabývá mezinárodní přepravou zásilek od obálek,přes kartony a palety,až po celokamionové přepravy. Specializuje se na pozemní, letecké a námořní přepravy. Nabízí přepravy sběrnou službou v rámci celé Evropy, importní a exportní přepravy za bezkonkurenční ceny.