O Toptransu

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. je v České republice a na Slovensku vedoucí společnost v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Naše přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům jsou přízpůsobená požadavkům klientů a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Od počátku naší existence se zaměřujeme na spolehlivost a vysokou kvalitu námi nabízených služeb za rozumnou cenu a vytvoření dlouhodobého obchodního vztahu s našimi klienty. 

Jednotlivé divize TOPTRANS EU, a.s. jsou:

TOPTRANS

Pod značkou TOPTRANS provozujeme v duchu našeho sloganu "Blesk je náš pomalejší brácha" systém expresní přepravy kusových zásilek a balíků z domu do domu s doručením po České Republice do 24 hod a na Slovensko  Bratislava do 24 hodin, zbytek do 48 hodin. Výhodou pro klienta je skutečnost, že systém umožňuje přepravu zásilek nejrůznějšího charakteru od obálek po paletové zásilky.

Naše služby poskytujeme v segmentu obchodních společností B2B (např. přepravy mezi výrobcem a velkoobchodem), obchodních společností a koncových klientů B2C (internetové obchody), tak i v segmentu domácností a konečných spotřebitelů C2C (např. aukční systémy).

Díky jednotnému a modernímu systému zpracování dat získáte po přijetí objednávky dokonalý přehled o jejím stavu a zpracování.

TOPTRANS disponuje nejhustší síti středisek (25 dep v ČR a 7 dep v SR) mezi expresními přepravci a tím dokáže být blíže našim klientům a poskytnout jim služby šité na míru. Více informací www.toptrans.cz

TP NITRA

Odštěpný závod TP Nitra společnosti TOPTRANS EU, a.s., patří od roku 1993 k předním poskytovatelům logistických služeb na Slovensku.

Hlavní činnosti společnosti se soustřeďují na poskytování komplexních služeb v oblasti:

  • Skladování
  • Distribuce
  • Balení zboží

Hlavním cílem TP Nitra je skladovat zboží v požadované kvalitě a dodávat jej včas v souladu s požadavky zákazníka. Tohoto cíle dosahujeme aktivní komunikací s našimi partnery a systematickou kontrolou jednotlivých provozních oblastí.  Více informací www.tpnitra.sk

SPEDICE TOPTRANS

TOPTRANS EU a.s.,SPEDICE, je samostatnou divizí společnosti TOPTRANS EU a.s.,která působí na českém logistickém trhu již 15 let.

Divize SPEDICE se zabývá mezinárodní přepravou zásilek od obálek,přes kartony a palety,až po celokamionové přepravy. Specializuje se na pozemní, letecké a námořní přepravy. Nabízí přepravy sběrnou službou v rámci celé Evropy, importní a exportní přepravy za bezkonkurenční ceny. Více informací www.spedicetoptrans.cz