Tomáš Dýčka

Do společnosti Toptrans jsem nastoupil v roce 2002, začínal jsem jako skladový manipulant na noční směně. Po určitém časovém období mi byla nabídnuta pozice vedoucího směny, kde jsem vedl kolektiv 20 lidí.

Již od studentských let je mým velkým koníčkem práce s počítačem, tvorba tabulek a také mě velmi baví komunikace a práce s lidmi. Toho si všimlo vedení společnosti a následně mi byla nabídnuta pozice vedoucího obchodního oddělení, na které působím dodnes.

Díky této pozici jsem dosáhl na skvělé benefity, jako jsou služební automobil, mobilní telefon, notebook atd.

Tato práce mě nesmírně baví a naplňuje, ale bez skvělého obchodního týmu bych nebyl tam kde teď jsem.  

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít