Objednávky přepravy

Přepravu zásilky si u nás můžete objednat osobně, e-mailem i on-line. Vaši zásilku doručíme kamkoliv po České republice a Slovensku. Zajišťujeme také pozemní, leteckou a lodní přepravu zásilek do celého světa.

 

Možnosti objednání přepravy

  • Zákaznický program - vhodný pro pravidelné přepravy, pro přístup kontaktujte obchodního zástupce příslušného depa
  • E-mailem kontaktujte vaše depo, využijte zasilatelský příkaz
  • Osobně na naší pobočce 

Dle nových zasílatelských podmínek se objednávky přijímají do 10:00 s vyzvednutím tentýž pracovní den (pouze pro registrované klienty).

Svoz zásilek zajišťujeme dodávkovými a nákladními vozidly všech kategorií. Na vaše přání zajistíme nakládku vozidlem se sklopným hydraulickým čelem. 

Nakládka je realizována v pracovní dny od 8:00 do 18:00 na požadované adrese.

24800

objednávek denně

210800

přepravených kusů týdně

843200

kusů za měsíc

10582160

kusů za rok

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít