NÁRŮST CEN PHM

11. 3. 2022

Vážení klienti,

s ohledem na rostoucí počet dotazů týkajících se dopadu zvyšování cen PHM na náš tarifní ceník si Vám dovolujeme zaslat naše stanovisko.

Vážíme si naší dlouhodobé obchodní spolupráce, a proto jsme se rozhodli, že zvýšené náklady spojené s přepravou Vašich zásilek, poneseme minimálně v následujících dvou měsících k naší tíži.

Pevně doufáme, že se situace nejen na trhu PHM uklidní. Pokud ne, byli bychom posléze v druhé polovině roku nuceni přistoupit ke zvýšení tarifního ceníku. Věříme, že tyto nelehké dny skončí a my Vám budeme moci ještě s větší radostí poskytovat naše přepravní služby.

Děkujeme Vám

Vás TOPTRANS

Vrátit se zpět

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít