O nás

Už od roku 1993 pomáháme našim klientům s přepravou, skladováním a logistikou. V Česku a na Slovensku disponujeme nejhustší sítí středisek, a i proto patříme k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení. 

věděli jste, že...

Ročně přepravíme více než 10 milionů kusů

O vaše zásilky se staráme už od roku 1993

Náš příběh se začal psát v roce 1993, kdy jsme se začali věnovat přepravě kusových zásilek a naše hlavní překladiště se nacházela v Praze a Olomouci. Během tří dekád jsme vyrostli a nyní rychle a bezpečně přepravujeme zásilky nejen po Česku a Slovensku, ale také po celém světě. Děkujeme za Vaši přízeň.

Svou zásilku můžete kdykoliv během přepravy sledovat on-line

Dnes nám pomáhá plnit přání našich klientů 600 zaměstnanců a 900 rozvozových vozidel v Čechách. Na Slovensku máme 250 kolegů a 200 rozvozových vozidel. Mezi našimi centrálními překladišti se pohybuje každou noc 200 návěsových souprav + 14 silníčních vlaků (jízdní souprava s několika návěsy). Díky 25 depům v Česku a 7 na Slovensku navíc dokážeme být našim zákazníkům na blízku, ať už jsou téměř kdekoliv.

Zajišťujeme dopravu do celého světa – po zemi, vzduchem i lodí

Už od začátku fungování naší firmy je pro nás na prvním místě spolehlivost a vysoká kvalita našich služeb poskytovaných za rozumnou cenu a vytváření dlouhodobého obchodního vztahu s našimi klienty. Ke každému klientovi a jeho požadavkům přistupujeme individuálně tak, abychom mu poskytli spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Pod značkou TOPTRANS provozujeme systém expresní přepravy kusových zásilek a balíků z domu do domu s doručením po České republice do 24 hodin a na Slovensko do 24 nebo 48 hodin dle regionu. Náš systém je nastaven tak, aby maximálně vyhověl potřebám každého zákazníka, a dokázali jsme tak zajistit přepravu zásilek nejrůznějšího charakteru  - od balíků přes palety až po nadrozměrné zásilky.

Naše služby poskytujeme v segmentu obchodních společností B2B (např. přepravy mezi výrobcem a velkoobchodem), obchodních společností a koncových klientů B2C (internetové obchody), tak i v segmentu domácností a konečných spotřebitelů C2C.

Využíváme moderní jednotný systém zpracování dat, díky kterému mají naši zákazníci dokonalý přehled o stavu a zpracování své objednávky i konkrétním času doručení zásilky.

Disponujeme nejhustší síti středisek (25 dep v ČR a 7 dep v SR) mezi expresními přepravci, díky čemuž dokážeme být blíže našim klientům a poskytnout jim služby šité na míru. 

Naše pobočka logistické služby (LS) v Nitře patří od roku 1993 k předním poskytovatelům logistických služeb na Slovensku. V České republice poskytujeme tyto služby prostřednictvím našich obchodních partnerů. 

Poskytujeme komplexní služby v oblasti:

  • skladování
  • distribuce
  • balení zboží

V naši Nitranské pobočce zboží skladujeme v moderních skladech o rozloze 20 000 m2 a k zajištění skladových služeb používáme vlastní systém skladového hospodářství vyvinutý na základě našich dlouholetých zkušeností. Zákazníkům nabízíme široké možnosti balení zboží, a to včetně tisku štítků či jeho opatření čárovými kódy. Zajišťujeme také distribuci zboží na odběrná místa na území Česka, Slovenska či Maďarska. 

Naše certifikáty: 

 IFS Logistics ISO 14001

Zahraniční přepravy zajišťuje naše divize SPEDICE, která působí na českém logistickém trhu od roku 2009.

Prostřednictvím divize SPEDICE zajišťujeme mezinárodní přepravu zásilek všech velikostí - od obálek, přes kartony a palety, až po celokamionové přepravy. Poskytujeme přepravy zahrující veškeré obory, od přeprav elektroniky, léků, chlazených a mražených přeprav, až po přepravy nebezpečného zboží. Specializujeme se na pozemní, letecké a námořní přepravy.

Nabízíme také přepravy sběrnou službou v rámci celé Evropy, stejně jako importní a exportní přepravy za bezkonkurenční ceny.

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít