Zahraniční přepravy

Pozemní, letecké a námořní přepravy do a z celého světa zajišťuje divize SPEDICE TOPTRANS.

TOPTRANS EU, A.S. DIVIZE SPEDICE - MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVY

Prostřednictvím naší divize TOPTRANS EU a.s., SPEDICE zajišťujeme přepravu zásilek do celého světa, a to od obálek, přes kartony a palety, až po celokamionové přepravy. Specializujeme se na pozemní, leteckou a námořní dopravu. Nabízíme importní a exportní přepravy sběrnou službou v rámci celé Evropy. Poskytujeme i celní služby, skladování a vše s logistikou související.

Podrobné kontakty

 

POZEMNÍ PŘEPRAVA

Naše divize poskytuje komplexní servis v oblasti pozemní vnitrostátní i mezinárodní přepravy. Nabízíme přepravy zahrující veškeré obory, od přeprav elektroniky, léků, chlazených a mražených přeprav, až po přepravy nebezpečného zboží. U nás najdete kompletní služby v přepravě.

Disponujeme širokou škálou vozidel s nosností 500 kg, nákladních vozidel do 6 tun až po návěsy a soupravy do 24 tun.

 • osobní vozidla  
 • dodávková vozidla (VW Crafter, Mercedes Benz Sprinter), kapacita 5-7 epal, do 1500 kg, vnitřní rozměry dxšxv: 4,3-4,8 x 1,2 x 1,85 m, objem 10-15 cbm, možno připojit i vlek, mimořádná výbava: ADR, chladící agregáty
 • vozidla 3,5 - 19 t - kapacitně na 15-19 epal, rozměry dxšxv: 5-7,3 x 2,43 x 2,2-3 m, hydraulická čela, ADR, plachtové nebo skříňové nástavby, dvojitá podlaha
 • návěsy a soupravy 24 t - kapacitně 33-38 epal, úprava pro přepravu věšeného textilu, převozy obchodního zboží, skříňové a plachtové, s vnitřní výškou 2,6 - 3 m

Kontakty:            

 • Email: poptavky@toptrans.cz, objednavkymkd@toptrans.cz
 • Telefon: 267 101 302, 267 101 334, 724 090 926, 601 588 784, 602 554 815
   

NÁMOŘNÍ PŘEPRAVA

Zprostředkujeme přepravu do všech přístavů, případně až k příjemci. Zajišťujeme export a import celých ISO kontejnerů dle potřeb zákazníka.

Přepravy kusových zásilek (LCL) - Služba je koncipována jako celek, kdy zajišťujeme servis od vyzvednutí zásilky u klienta, s možností uskladnění, případně balení zásilky a po doručení ke koncovému zákazníkovi. Platí samozřejmě i pro importní zásilky. 
U přeprav kusových zásilek (palet, objemového zboží) zajišťujeme nakládky v zahraničí, import do ČR, včetně poskytnutí celních služeb.

Přepravy celokontejnerové (FCL) - Nabízíme přepravy zboží v ISO kontejnerech. Postaráme se o kompletní servis, nakládku, převoz kontejneru do přístavu lodění, námořní přepravu do přístavu určení, případně doručení až k příjemci. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně dle jeho potřeb a samozřejmostí je i profesionální pomoc při výběru nejefektivnějšího způsobu dopravy.

Speciální přepravy

 •     chlazeného, mraženého zboží (FCL)
 •     na výstavy a veletrhy
 •     nadrozměrných zásilek
 •     kombinované přepravy SEA + AIR (LCL import z Asie)

K přepravám nabízíme kompletní servis, celní řízení, pojištění, komunikace s příslušnými agenty v zahraničí. Doručení zásilek dle podmínek INCOTERMS.

Kontakty:            

 • Email: sea@toptrans.cz  
 • Telefon: 267 101 306, Mobil: 724 386 101
 

LETECKÁ PŘEPRAVA

Naše divize poskytuje servis v oblasti leteckých přeprav exportních a importních. V oblasti letecké přepravy se pohybujeme již od roku 1998 a využíváme služeb pouze osvědčených aerolinek. Zajišťujeme celní odbavení, vystavení leteckých listů, pojištění zásilek, doručení na dané letiště nebo dle možností až na adresu příjemce.

Nabízíme přepravy

 • dokumentů a kartonů
 • palet a rozměrnějších zásilek
 • charterové lety

Zajišťujeme možnost pojištění zásilek vyšší hodnoty. Doručení dle podmínek INCOTERMS.  

Kontakty:

 • Email: air@toptrans.cz
 • Telefon: + 420 267 101 306, Mobil: + 420 724 386 101

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít