Přepravy ADR

Na vaše přání zajistíme i přepravu nebezpečného zboží, které je dle mezinárodní dohody ADR přepravováno za určitých podmínek. V režimu ADR přepravujeme nebezpečné zboží vyjma tříd 1. a 7., které jsou z přepravy vyloučeny.

   

Zásilky v režimu ADR

Systém TOPTRANS umožňuje přepravu nebezpečného zboží, které je dle mezinárodní dohody ADR přepravováno za určitých podmínek. Nebezpečné zboží je rozděleno do několika tříd. V režimu ADR přepravujeme nebezpečné zboží vyjma tříd 1. (s výjimkou 1.4s) a 7., které jsou z přepravy vyloučeny. Objednavatel je povinen zadat tento požadavek na přepravu zásilky v režimu ADR do objednávky přepravy a uvést její UN číslo.
 
Níže připojujeme odborné stanovisko našeho bezpečnostního poradce, společnosti M Konzult.
 

Prohlášení bezpečnostního poradce DGSA-ADR

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít