Distribuce

Potřebujete zajistit distribuci vašeho zboží v rámci České a Slovenské republiky nebo Maďarska? Rozmanitý vozový park našich smluvních dopravců hravě splní všechny vaše požadavky. 

   

Vaše zboží dodáme do 24 hodin

Chlazené zboží distribuujeme na odběrná místa na území Slovenska, nechlazené zboží pak na odběrná místa na území České a Slovenské republiky a Maďarska.

Díky našemu dlouhodobému a stabilnímu partnerství s vybranými dopravci máme přístup k potřebné přepravní flotile, stejně jako k rozmanitému vozovému parku, díky čemuž jsme schopni flexibilně vyhovět i specifickým požadavkům na přepravu.

Dodání zboží provádíme do 24 hodin, nebo dle požadavků zákazníka. /prepravný poriadok. pdf/

Náklady na distribuci závisí na množství distribuovaného zboží (palety, kg, m3) a vzdálenosti odběrného místa (PSČ).

Řešení distribučního modelu a stanovení ceny vám navrhneme individuálně na požádání.

Jak to u nás vypadá?

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít