MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

13. 3. 2020

Vážení obchodní partneři, 

dovolte nám, abychom Vás informovali o mimořádném opatření, ke kterému společnost TOPTRANS v souvislosti se současnou situací se šířením nákazy koronavirem přistoupila. Preventivní opatření, kterými se začneme řídit od pondělí 16.3.2020, mají za cíl snížit riziko přenosu nákazy při naší každodenní činnosti, a tím chránit zdraví jak našich zaměstnanců, tak zdraví Vaše. 

Od tohoto data jsme nuceni do odvolání zastavit osobní odběry/podeje na všech našich depech. Zásilky Vám rádi svezeme i rozvezeme na Vaše adresy prostřednictvím našich řidičů.

Děkujeme za pochopení

Váš TOPTRANS 

 

Vrátit se zpět

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít