NOVELA ZÁKONA O SILNIČNÍ DOPRAVĚ - ÚMLUVA CMR

27. 12. 2018

Vážení klienti,

dovolujeme si Vám oznámit, že ode dne 1.1.2019 nabude účinnosti novela zákona o silniční dopravě, na jejímž základě budou nově platit některá ustanovení Úmluvy CMR rovněž pro vnitrostátní silniční nákladní přepravu v ČR, a která mění odpovědnost dopravce za škodu na zásilkách.

Nově bude stanovena výše odpovědnosti dopravce na maximálně 8,33 SDR (dle aktuálního kurzu cca 260,- Kč) za kilogram hrubé váhy zásilky.

S námi se však nemusíte obávat, Vaše zásilky s hodnotou do 1.000.000,- Kč včetně DPH budou i nadále v plné výši pojištěny na škody způsobené na zásilce během přepravy.

Těšíme se na naši další spolupráci!

 

TOPTRANS EU, a.s.

Vrátit se zpět

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít