BEZKONTAKTNÍ DORUČENÍ

30. 10. 2020

Vážení klienti, 

rádi bychom Vás informovali, že došlo ke změně znění našich zasílatelských podmínek platné od 1. listopadu 2020. Nové zasílatelské podmínky naleznete v sekci objednávky přepravy v dokumentech ke stažení.

Vzhledem k rostoucí pandemii koronaviru jsme pro Vás zajistili bezpečnější předání Vašich zásilek pomocí šestimístného pinu. 

Tímto bezkontaktním doručením se snažíme omezit kontakt mezi klientem a řidičem. 

V den svozu příjemce obdrží e-mailové avizo o doručení zásilky a v den rozvozu obdrží SMS zprávu, kde bude uvedený šestimístný pin pro bezkontaktní předání zásilky.

Při předání zásilky řidiči stačí nahlásit šestimístný pin místo podpisu, následně po úspěšném ověření správnosti Vám bude zásilka předána. 

Pokud z jakéhokoliv důvodu příjemce neobdrží PIN, převzetí zásilky může potvrdit svým podpisem na mobilní terminál po ověření totožnosti.

 

Děkujeme, že využíváte naše přepravní služby. 

 

Váš TOPTRANS

Vrátit se zpět

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít