Skladování

Hledáte místo na uskladnění vašeho zboží? Naše moderní sklady jsou vám k dispozici. Na 20 000 m2 poskytujeme skladování chlazeného i nechlazeného zboží a k zajištění skladových služeb používáme systém skladového hospodářství vyvinutý na základě našich dlouholetých zkušeností.

   

Máme moderní sklady a vlastní WMS systém

Chlazené i nechlazené zboží skladujeme ve dvou moderních skladových objektech s kapacitou 20 000 m2. Vyložení, přijetí a výdej zboží, stejně jako kontrolu jeho kvality a množství zabezpečujeme pomocí moderní techniky na manipulaci a skladování.

K zajištění skladových služeb používáme systém skladového hospodářství (WMS), který jsme vyvinuli na základě našich vlastních dlouholetých zkušeností v oblasti skladování a distribuce. Náš WMS systém splňuje požadavky na:

  • automatizovaný elektronický přenos dat
  • vyskladňování podle FIFO, FEFO, LIFO resp. ruční výdej podle konkrétní expirace
  • kompatibilitu pro využívání čárových kódů (EAN 13, EAN 128, ITF a další)
  • sledovatelnost zboží podle šarže, SSCC, exspirace apod.
  • zajištění statistických výstupů dle požadavků klienta.

Systém je zároveň variabilní, což umožňuje rychlé zajištění kompatibility s nejnovějšími technologickými inovacemi v oblasti skladování.

Nechlazený sklad a expedice SH 02

Chlazený sklad a expedice SH 02:

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

zavřít

TOPTRANS EU, a.s.

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Historie společnosti TOPTRANS sahá do roku 1993, kdy zahájila svou činnost. Přepravní a logistická řešení, která nabízíme našim klientům přizpůsobujeme jejich požadavkům a představují spolehlivé, nákladově efektivní a technologicky inovativní řešení.

Zavřít

Vaše zpráva byla odeslána.

Děkujeme. Brzy Vás budeme kontaktovat.
Tým TOPTRANS

Zavřít